Понеділок, 19.08.2019, 20:37
Вітаю Вас Гость | RSS
Пошук
Вхід на сайт
Історична карта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кабінет історії онлайн

Каталог статей

Головна » Статті » Нормативно-правова база » Нормативно-правова база з національно-патріотичного виховання

Наказ №80/0/212-15 від 12.02.2015 "Про вдосконалення заходів безпеки у навчальних закладах області"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06 січня 2015 року № 2 „Щодо заходів безпеки у навчальних закладахˮ, враховуючи лист управління Служби безпеки України у Дніпропетровської області
від 29 січня 2015 року № 55/6-2-601, спільний лист Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 05 лютого 2015 року № 1/9-55/02-1645/12, з метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу, забезпечення заходів безпеки у місцях їх перебування

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам управлінь та відділів освіти області, закладів освіти обласного підпорядкування забезпечити:

1.1. Систематичне проведення роз’яснювальної роботи з вихованцями, учнями, студентами, працівниками навчальних закладів та батьківською громадськістю за участю співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, учасників бойових дій у зоні АТО, волонтерів щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

1.2. Обмеження доступу на територію закладів освіти осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу та посилення контролю за недопущенням внесення до приміщень навчальних закладів (установ) вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю і життю дітей та працівників.

Організувати перевірку посадових інструкцій (обов'язків) працівників, які забезпечують охорону навчального закладу на наявність у них відповідних прав, обов’язків та відповідальності за їх виконання, у тому числі за забезпечення безпеки під час навчально-виховного процесу. 

З метою забезпечення охоронних заходів та безпеки під час навчально-виховного процесу рекомендувати керівникам навчальних закладів запровадити пропускний режим у навчальному закладі із дотриманням вимог чинного законодавства.

1.3. Узгодження з відповідними фінансовими органами питання виділення (планування) з відповідних бюджетів коштів на встановлення систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, фізичної охорони, придбання металошукачів, металорамок.

1.4. Наявність у навчальних закладах списків дітей, які прибули із зони проведення АТО, перебувають на обліку в інспекціях по справам неповнолітніх.

1.5. Стан готовності наявних захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та вжити всіх необхідних заходів для відновлення їх функціонування, уточнити (відновити) плануючи документи з питань цивільного захисту.

1.6. Організацію проведення, разом з представниками органів ДСНС та МВС, батьківських зборів, де надати рекомендації з питань особистої та колективної безпеки.

1.7. Наявність в навчальних закладах (установах) довідкових кутків, на яких розмістити відповідні матеріали, щодо виявлення підозрілих предметів, запобіганню закладки вибухових пристроїв, а також встановлення осіб, що виявляють безпідставний інтерес до начальних закладів (установ).

1.8. Робоче місце чергового сторожа (вахтера) контактними телефонами чергових частин територіальних підрозділів ДСНС, МВС, СБУ.

1.9. Проведення комісією навчального закладу перевірки, шляхом огляду територій, приміщень,  наявності запорів (замків) на в̕їздних воротах, запасних виходах, підвальних приміщень, горищах, про що, до 27 лютого 2015 року скласти відповідний акт, який затвердити керівником навчального закладу. Другий примірник акту направити до управління (відділу) освіти. Разом із дільничними інспекторами міліції, за узгодженням з начальниками районних відділів міліції, вжити заходів для опечатування зазначених об’єктів, які щоденно не використовуються.

1.10. До 27 лютого 2015 року проведення позапланового інструктажу персоналу, який залучається до ведення перепускного режиму на територію навчального закладу, залучивши до проведення інструктажу представників міліції та зробити відповідний запис у журналі інструктажу.

1.11. До 20 лютого 2015 року із залученням представників районних відділів ДСНС, місцевих навчально-методичних центів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведення інструктивних занять з учасниками навчально-виховного процесу по порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек, відпрацюванню практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, наданню першої допомоги травмованим та потерпілим.

1.12. До 27 березня 2015 року поінформувати департамент освіти і науки облдержадміністрації щодо виконання цього наказу.

2. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на першого заступника директора департаменту Полторацького  О.В., контроль залишаю  за собою.

 

Директор департаменту освіти і науки

 

Категорія: Нормативно-правова база з національно-патріотичного виховання | Додав: IrinaYurievna (07.12.2015)
Переглядів: 455 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar